O nasPracownia projektowa JC www.kit-of-books.com,
prowadzona jest przez:

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Joanna Łuc (panieńskie Czerska)

ul: Graniczna 4/3, 20-004 Lublin

NIP: 7123350445
REGON: 368652016

Wykonywana działalność gospodarcza w/g PKD: 71.11.Z, 47.61.Z

BIURO PROJEKTOWE

Zapraszamy w godzinach: pon - pt godz. 10 - 17 sob - 10 - 14 - z uwagi na częste wyjazdy w teren prosimy o wcześniejsze uzgodnienie terminu przybycia.

Numer telefonu: 505129881 - w sprawach projektów budowlanych i ich adaptacji.

Witamy na stronie Biura Projektowego Joanna Łuc (panieńskie Czerska)

Poradników dla inwestorów w internecie jest wiele. No i bardzo dobrze ale projekt który się Państwu podoba niekoniecznie odpowiada warunkom zabudowy. Obserwując swoich klientów zauważyłam, że dla wielu najważniejszą sprawą jest kupno projektu domu. Sprowadzenie projektu trwa zaledwie od 1 do kilku dni i jest najprostszym zadaniem na tym etapie.
Frajda z samodzielnie wybranego i zamówionego projektu domu może zakończyć się przykrym rozczarowaniem lub niezadowoleniem być może dopiero po wybudowaniu domu.
Zwrot lub wymiana tego projektu jak stwierdziliśmy po zbyt długim niż ustawowy czas bywa kłopotliwa, kosztowna lub niemożliwa.
Obecny "wypis i wyrys z miejscowego planu zagospodarowania" lub "warunki zabudowy" (jeżeli na tym terenie nie zrobiono jeszcze planu) wiele rzeczy Wam narzucają.
np: jego lokalizację na działce, czy musimy zapewnić miejsce parkingowe dla samochodu, jaki będzie kąt nachylenia dachu, wysokość budynku do okapu, bądź do kalenicy, wiele działek ma podaną procentową powierzchnię zabudowy bądź intensywność zabudowy, linie zabudowy itd.
Najlepszym sposobem jest odwiedzenie naszego biura projektowego w Lublinie i zabranie ze sobą jak najwięcej dokumentów z tym związanych: decyzja o warunkach zabudowy lub wypis i wyrys z Miejscowego planu zagospodarowania, mapki, umowa z zakładem energetycznym, warunki na wodę itd.
Jeżeli Państwo w/w dokumentów jeszcze nie posiadacie powiemy jak i gdzie po kolei je uzyskać lub poinformujemy Was czy w ogóle są potrzebne ponieważ od 28.06.2015 obowiązują nowe przepisy budowlane, które wiele nam upraszczają a przynajmniej powinny. Chwilowo mamy czeski film i w wielu urzędach interpretacja niektórych zmian jest inna. Więc najlepiej poprosić o rozpatrzenie konkretnego przypadku w urzędzie właściwym Waszej inwestycji co też robimy.
- Naszym zadaniem jest Zapoznanie się z powyższymi dokumentami, Waszymi oczekiwaniami od domu, funkcji, przeznaczeniem danego budynku, priorytetami, wymaganiami, potrzebami.
- Na podstawie powyższych zaproponujemy kilka projektów gotowych.
- Jeżeli Pokażesz nam wybrany projekt domu i powiesz nam na przykład o ewentualnych zmianach, które chcesz wprowadzić. Być może podsuniemy Ci bardzo podobny funkcjonalnością projekt w, którym nie będzie potrzeby wprowadzać żadnych kosztownych zmian, lub o wiele mniej.
- I dopiero jeżeli będzie konieczne wprowadzenie zmian adaptacyjnych, które w przyszłości zaprocentują większą funkcjonalnością budynku lub zmniejszeniem kosztów budowy i eksploatacji domu to je zaproponujemy. Chociażby zamiana materiałów.
- Poinformujemy Cię inwestorze o plusach i minusach wybranych domów.
- A Ty wtedy zdecydujesz o ostatecznym wyborze.
- Widząc dokumenty działki którą Nabyłeś i chcesz się na niej budować, lub przyszły sprzedający dał ci ksera takowych,
sprawdzimy i ocenimy pod kontem budowlanym.
- Mając już spore doświadczenie w pracy w biurach projektowych wychodzę z założenia iż znajdziemy projekt na prawie każdą działkę jeżeli jest ona działką budowlaną.
- Dobieram projekt najbardziej pasujący potrzebom i oczekiwaniom Inwestorów a także możliwości jego jeszcze lepszego zaadaptowania do potrzeb poprzez wprowadzenie zmian w projekcie typowym w miarę możliwości, bez rujnowania jego konstrukcji, wyglądu i kieszeni Inwestora.
- A dopiero projekt indywidualny traktujemy jako ostateczność. Mamy w zespole Panią architekt która woli indywidualne projekty więc w takich przypadkach Ona dołącza po wstępnych rozmowach i ustaleniach potrzeb i oczekiwań do współpracy.
Popełniane błędy przy wyborze i zakupie działki pod Wasz wymarzony dom.

Wizyta taka przed zakupem projektu domu nic nie kosztuje a może pomóc uniknąć ewentualnych kosztownych błędów i niezadowolenia w przyszłości.
A na pewno przyspieszy i ułatwi ten cały proces.

Co do ceny_adaptacji_budowlanych to każdą adaptację trzeba wyceniać indywidualnie.

Drodzy Inwestorzy jeżeli jesteście zainteresowani kupnem lub adaptacją projektów domów. - ZAPRASZAMY.

Autor tekstów w serwisie rzetelnie i starannie przytacza kilka zastosowanych rozwiązań problemów.
Zawsze wybór rozwiązań należy rozpatrywać indywidualnie.
Więc nie jest on odpowiedzialny za jakiekolwiek rezultaty i konsekwencje tych działań w oparciu o te rozwiązania.
Wszystko co robisz w oparciu o te rozwiązania, robisz na własną odpowiedzialność.

Wykończenia wnętrz - solidnie  lik do firmy Wykończenia wnętrz - solidnie

Ta strona wykorzystuje pliki cookies.
Zapoznaj się z Polityką bezpieczeństwa umieszczoną na stronie.
Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.Rozumiem